Про компанію '>
  • 39801, Україна, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3
  • sales@tiko-prestige.com.ua
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НЕД: Зачинено

У кошику порожньо!

Про компанію

ВКФ „ТІКО-ПРЕСТИЖ” створено 25 травня 1998р. на базі Комсомольської швейно-трикотажної фабрики. Підприємство виготовляє високоякісні бавовняні трикотажні вироби для дітей і дорослих, чітко дотримуючись ГОСТів і ТУ, прийнятих в Україні. Наші вироби – це поєднання традицій і сучасних технологій. Асортимент моделей постійно змінюється, враховуючи вимоги споживача і моди. Підприємство добре зарекомендувало себе на українському ринку. Продукція підприємства користується стійким попитом у споживачів. Трикотажні вироби постачаються до універмагів та магазинів майже усіх районних та обласних центрів України і м.Києва.

При виготовленні одягу підприємство використовує виключно натуральні бавовняні полотна, віскозні полотна та полотнами з незначним (до 5%) додаванням штучних волокон для надання виробам еластичності та зносостійкості. Як було вже згадано, всі вироби чітко відповідають ГОСТам України. За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи кожна річ для дитини чи дорослого відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України. Всі речі, перед тим як потрапити на склад, проходять обов'язкову термічну обробку, а деякі підлягають індивідуальній упаковці.

Дизайнери-конструктори піклуються над тим ,щоб Ви в речах ВКФ"ТІКО-ПРЕСТИЖ" виглядали наймоднішими і стильними серед усіх. Для цього щонайменше раз у квартал вони створюють нові моделі. Майже всі моделі мають декілька кольорових рішень чи варіанти щодо вибору вида полотна. Підприємство намагається задовольнити вибагливі смаки абсолютно всіх своїх клієнтів, тому немає значення хто Ви тендітна жінка, мужній чоловік,мрійлива дівчинка, допитливий хлопець чи Ви ще зовсім маленький і спите в колясці. Для кожного з Вас в нас є особлива пропозиція. Речі що зроблять Вас неповторними та подарують відчуття комфорта і радості. Більш ніж 500 моделей одягу дають змогу нашим клієнтам вибрати тільки те, що личить саме Вам.

Одним з напрямків діяльності підприємства – це є праця з закордонними партнерами на базі давальницької сировини. Вже багато років ми співпрацюємо з представниками великих торгових мереж Німеччини, Бельгії, Франції, США та інших. Наші працівники мають досвід виконання досить дивних замовлень, наприклад таких як костюми для карнавалу в Ріо-де-Жанейро. Не відстають і вітчизняні компанії, все частіше замовляючи корпоративний одяг для своїх працівників. За весь час співробітництва не отримано жодної рекламації або нарікань на якість виробів.

Прагнення вдосконалити процес виготовлення, збільшити якість і асортимент продукції змусило зробити переоснащення 60% технологічного обладнання. На підприємстві працює 60 висококваліфікованих працівників. Завдяки новому обладнанню та важким, нестандартним замовленням працівники мають змогу постійно вдосконалювати свої професійні навички. Фірма щорічно приймає до 15-17 учениць швачок професійного будівельного ліцею нашого міста для проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням кращих із них.

ВКФ"ТІКО-ПРЕСТИЖ" є постійним учасником виставок-ярмарок в столиці України Києві та інших містах.